Naše tvorba

Naše tvorba, proces, kreativita, estetika. Každý projekt pro nás představuje výzvu a možnost předvést to nejlepší, co umíme. S jedinečným designem odpovídajícím požadavkům klienta, prvotřídní kvalitou a propracovanými detaily, představují naše produkty to nejlepší na českém trhu. Základem naší práce je dobrá komunikace, konzultace s klientem a pochopení jeho požadavků. Díky tomu jsme schopni vám pomoci povýšit váš byznys na novou úroveň.

Zaměstnanecké uniformy

Zaměstnanecké uniformy nejčastěji reprezentují vaši značku v kontaktu s koncovým zákazníkem. Pomáhají vašim zaměstnancům prezentovat tvář vaší společnosti. Dbáme proto velký důraz nejen na kvalitní návrh, který dobře propaguje vaše firemní hodnoty, ale také na prvotřídní provedení a kvalitu materiálů. Velmi podstatný je také správný výběr velikostí. Ten klientům usnadňují naše přehledné tabulky a návody pro správné měření. 

Oděvy, které nosí zaměstnanci ve vedoucích pozicích a manažeři společností, musí podporovat maximálně svědomitý vzhled, podtrhnout autoritu a úroveň. Každodenní business odívání v definovaném designu, který reprezentuje identitu společnosti je výzvou. Je zapotřebí klást důraz nejen na vysokou estetičnost, ale také funkčnostNejlepší kvalita za nejlepší cenu.

Manažerské uniformy

Gastro oděvy a hotelnictví

Vybavení v gastronomii a hotelovém průmyslu musí sloužit více než jako dokonalý obraz. Dlouhá životnost, funkčnost, jednoduše použitelné a funkční prvky. Díky našim zkušenostem v gastro a hotelovém průmyslu umíme navrhovat efektivní řešení a materiály, které vaši zaměstnanci ocení v praxi. 

Extrémní výdrž a funkčnost. Důraz klademe vždy tam, kde jej vyžadujete. Zatěžkávací zkouškou pro obě tyto odvětví pro nás byly zakázky pro Armádu České republiky a Policii České republiky. Pečlivou přípravu vyžadoval nejen výběr a testování použitých materiálů, ale také návrh a aplikace funkčních prvků. Naučili jsme se, že záleží skutečně na každém zipu, přehybu a stehu. S touto pečlivostí teď přistupujeme ke každé nové zakázce, která vyžaduje odolné, praktické a zároveň pohodlné uniformy pro každodenní nasazení.

Pracovní uniformy

Uniformy pro hostesky

Firemní uniformy pro hostesky musí nejenom skvěle vypadat, ale taky velmi dobře padnout. Vaše hostesky a promotéři musí vypadat profesionálně a v připraveném oblečení se cítit náležitě sebejistě. Tento typ uniforem připravujeme jak pro prezentace společností na veletrzích, tak na různé typy prodejních či prezentačních promoakcí. 

Pro naše klienty jsme připravovali nejrůznější druhy uniforem a oděvů. Za léta praxe jsme získali řadu zkušeností i s atypickými a netradičními produkty. Nebojte se nás kontaktovat i s neobvyklými projekty. Jistě najdeme společnou řeč a pomůžeme vám s realizací dle vašich očekávání.

Specifické oděvy