Propracovaný systém realizace zakázky

Příprava zakázky, komunikace s klientem a jasně definované zadání jsou základní předpoklady úspěšné realizace. Žádný z těchto kroků nepodceňujeme a společně ladíme přípravu výroby do posledního detailu. Před výrobou jednotlivé prvky vzorujeme, materiály, barevnost a jednotlivé prvky díky tomu vidíte předem v jejich reálné výsledné podobě. 

Celý postup realizace zakzáky pro vás shrnujeme v samostatné sekci.

konečná úprava oděvů

povrchové a dokončovací úpravy oděvů jsou naší výhodou. S barvami látek a detailů ve vašich firemních barvách dodáváme i další možnosti brandování všech typů uniforem. Například tisk textilií s vaším logem, vetkávaná loga v látce celoplošně, vyšívání loga, či různé formy tisku – plastické, s možností žehlení. Vždy společně vybereme tu správnou variantu, která bude vaše vizuálnímu stylu i potřebám používání nejlépe vyhovovat.

Všestranný servis pro vás a vaše zaměstnance

Jakmile jsou Vaše uniformy vyrobeny – včas a zcela podle vašeho přání, vyvstávají další otázky: Jakým způsobem mají zaměstnanci části uniforem správně nosit, jak mají vybírat správné velikosti, jakým způsobem doobjednávat. Jasná odpověď: KAJA vám vše zařídí.

Naši zkušení zaměstnanci regulují všechny organizační postupy jako jsou velikostní tabulky s postupem měření, schéma uniformy včetně ilustrativní fotografie s postupem jak správně uniformu oblékat. Jsme schopni implementovat elektronickou objednávkovou platformu, která umožňuje vašim zaměstnancům kdykoli doobjednávat uniformy a sledovat jejich stav.

Profesionální přeprava uniforem

Každou objednávku zasíláme řádně a bezpečně zabalenou v krabici a pokud si přejete i s názvem provozovny, případně se jmény jednotlivých zaměstnanců. Spolupracujeme s expedičními společnostmi, což znamená, že vám objednávku  velmi rychle doručíme do jakéhokoliv místa v Evropě.

Reklamace

Přestože je to u nás rarita, může se stát, že uniforma nevyhovuje a je třeba ji opravit nebo nahradit. Toto pro vás učiníme  bezodkladně a zašleme zpět včetně našeho vyjádření

industria0855